Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Postacie

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Bayrone

Junior Member

12-22-2011

Witam chciałbym się trochę was poradzić.

Jaką postać polecacie do gry, chodzi mi głównie o to żeby nie była zbyt trudna do gry, dodatkowo z góry mówię że nie lubię grać tankami więc takich na pewno nie będę brał pod uwagę, dodatkową zaletą postaci byłoby gdyby była bez many

Na chwile obecną posiadam Tristane, Tryndamere i Katarine z czego najlepiej mi się gra Katariną i poszukuje czempiona podobnego do niej(ale nie koniecznie).

Z góry dziękuję za pomoc.


1