Cheaty do League Of Legends

Comment below rating threshold, click here to show it.

Belormoroth

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Senior Member

02-07-2011

Pytanie mam wielkie do ADMINISTRACJI.

Czy mieliscie juz jakies info i donosy na programy wspomagajace gre w LoLa?

Wlasnie gralem mecz w ktorym zaluje ze nie udalo mi sie zrobic screena (czarny ekran po kliknieciu printscr a programu typu fraps nie mam na lapku).

Gosciu wiedzial DOKLADNIE gdzie sie znajduja czlonkowie mojej druzyny gdziekolwiek by nie byli. Majac evelynn mial miksture to rozumiem ale zeby wracac sie za kazdym razem kiedy chcemy gankowac po smierci kumpla? (Brak wtedy ss a nawrot dokladnie wtedy kiedy zatrzymalismy sie zeby koles troche bardziej podszedl do wiezy)

Mecz wygralismy wiec powyzszy post to w zaden sposob placz czy cus tylko pytanie.

Czy ktokolwiek z administracji czy graczy wlyszal juz o wspomagaczach do tej gry? Moze prog zabezpieczajacy wcale nie jest taki idealny jak wszyscy mysla ;>

Misiek12395

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

02-07-2011

Ten cheat nazywał się pewnie "Ward".

Chociaż kiedyś też grałem jeden mecz i nie ważne gdzie byłem Ashe przez całą mapę trafiałą mnie swoim ulti :X Ale pewnie wardy też mieli.

Gudi

Recruiter

02-07-2011

Witaj Kolego
http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Sight_Ward Oto opisany powyżej hack : )

Pozdrawiam

Belormoroth

Senior Member

02-07-2011

Nie chodzi o wardy. Wiecie dobrze ile kosztuje ward na niewidzialnych a eve widzialny przez wiekszosc czasu nie bylem. Musieliby wygrac w totolotka zeby CALA mape obstawic ^^

Dlatego pytam. Tez rozwazalismy wardy ale po prostu nie dalo by rady obstawic tyle % mapy... ;>

SirSatan

Junior Member

02-07-2011

Wystarczy kilka najważniejszych punktów. Trafiłeś zapewne na ludzi którzy wiedzieli co robią.

Wardy wcale nie są takie drogie. Szczególnie jak dzięki niemu się kogoś upoluje wtedy ofiara stawia.:P

NoiTuLove

Member

02-07-2011

chciałbym rzucać mięsem lecz nie wypada, raz trafiłem na lux która zatłukła mnie ulti w miejscu w którym po 1. nigdy nikt nie stawia warda po 2. za krótko gra trwała żeby mogła tam pójść i go postawić
grałem wtedy w druzynie na górze byłem na midzie i robilem recala w krzakach kolo wilków (tych bliżej mida) pozniej sciagnela kumpla w takiej samej sytuacji

hack odkrywa całą mape i wygląda to tak jak mogliśmy zobaczyć na spectator mode na dreamhacku

RafPL

Senior Member

02-07-2011

Pewnie ruscy haxują :) Zauwazcie, ze gdy tylko gra jakas jest piracona, to ruscy pierwsi maja cracka i moga w nia grac, a reszta swiata czeka.

SirSatan

Junior Member

02-07-2011

mysle ze postawili mogli postawic warda gdzie na trasie jak uciekales widzieli jak wchodzisz w krzaki.

Dużo łatwiej uwierzyć mi w taki pomysł niż hacki. Moze mieli clearvoyance. Hacki zaraz by się rozpowszechniły, a riot jeszcze szybciej by je zablokował

Belormoroth

Senior Member

02-07-2011

Niekoniecznie. Chodzilo mi raczej o opinie czy ktokolwiek slyszal o cheatach do LoLa ;>

Cheaty do gry to kwestia czasu a wiele mmorpg (ktore sa niejako spokrewnione z LoLem) spotykalo sie z tym po dluzszym czasie. Ale coraz bardziej mi sie wydaje ze cos na mape juz jest.

Ps. Ten gosc "ogarniety" z wardami mial staty 0/13 wiec raczej bym nie stawial ze w ogole wiedzial co to ward.

RafPL

Senior Member

02-07-2011

Hmmm osobiscie uzywałem 2 hackow:

1. Darmowe skiny do sciagniecia:
http://leaguecraft.com/skins

2. Maphack zoom- tak to wyglada:
https://www.youtube.com/watch?v=UrcE5xDQBpY

Te lepsze sa pisane/robione na zamowienie (tak jak niewykrywalne przez antywirusy keyloggery) i nikt sie nimi nie chwali bo szybko by przestaly dzialać.

Autorze- Riot nie przyzna sie, ze istnieją takie hacki, bo taka jest polityka firmy i straciliby przez to graczy, a co za tym idzie pieniadze.