Błąd podczas włączania gry

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Matex7991

Member

27-06-2011

O tuż to. Formatowałem komputer,następnie zainstalowałem wszystkie sterowniki(przynajmiej tak myśle). Zainstalowałem również League of Legends,i po włączeniu wyskakuje komunikat "Nie można uruchomić aplikacji,ponieważ jej konfiguracja jest niewłaściwa.Problem ten może rozwiązać ponowne zainstalowanie aplikacji.". Zastosowałem sie do rady,zainstalowałem LoL'a już 6 razy, i nawet sciągłem jescze raz,i dalej ten sam komunikat. Czego jest to wina? Brakuje mi jakiegoś sterownika? Czy kto kolwiek też tak ma? Co zrobić żeby zagrać w LoL'a ?
Za pomoc serdecznie dziękuje

Poki3

Emissary of the League

Matex7991

Member

27-06-2011

jagbym ciebie kiedy kolwiek ujzal,moge ci nawet buty wylizac,wielkie dzieki :)

Matex7991

Member

27-06-2011

Kurde przedwczesna radość... wyskakuje logo League of Legends,poczym znika i nic sie nie ładuje

Matex7991

Member

28-06-2011

Pomoze ktoś? Chce grać omg

Marik1

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

28-06-2011

Ściągnij program do sterowników. Polecam wydany od windowsa (uniblue driver scanner). W razie zbyt dużej ilości polecam looknąć na youtube w celu znalezienia cracka.

Matex7991

Member

28-06-2011

Program nic nie daje... W dalszym ciagu league of legends sie nie włącza. Ale podam troche informacji na temat błedu. Włączam lola,wyskakuje logo,poczym normalnie powinno wejdz okno patchu. Umnie te okno sie niewyświetla,lecz zauważyłem że podczas włączania lanuchera robi się miejsce w pasku ikon(nieznam dokladnej nazwy,to coś co jest na pasku zadani w prawym dolnym rogu ekranu.) Czyli dochodze do wniosku,ze gra sie uruchamia ale komputer jej nieodczytuje. Mam racje? A jak nie to co to jest? Jak temu zapobiec? I thx Matrik,jako drugi przynajmiej próbujesz mi pomóc;) leci + o ile sie da xd

P5OTEK

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

28-06-2011

wogle sprawdz czy w procesach masz wlaczonego lola lub odpal jako admin lub sprubuj rozwiazuj problemy ze zgodnoscia. tak na poczatek.

Matex7991

Member

28-06-2011

Najprawdopobniej,mam problemy z kontrolerem sieci,dotej pory od rana szukam sterownikow i wql,kazde forum oglądam i jescze nie znalazłem... może ktoś z was bedzie wiedział jaki jest sterwonik do
PCI\VEN_1814&DEV_0101&SUBSYS_24601814&REV_00
PCI\VEN_1814&DEV_0101&SUBSYS_24601814
PCI\VEN_1814&DEV_0101&CC_028000
PCI\VEN_1814&DEV_0101&CC_0280

Matex7991

Member

29-06-2011

P5OTEK,blagam pomuż niemam pojęcia co zrobića chce grać...

12