Co? jak? Pantheon

Comment below rating threshold, click here to show it.

Manta95

Junior Member

27-06-2011

Witam
chciałbym pograć pantheonem ale nie wiem za bardzo w który skill jako 1 jakie itemy itd. mógłby mi ktoś pomóc?

Solem Burn

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

27-06-2011

polecam, poszukać Buildów pod championow w internecie (w końcu ich ocena jest ustalana przez użytkowników) bye

http://www.mobafire.com/league-of-le...ti-carry-39025

Google i znajomość angielskiego nie bolą ;p
powodzenia

Piryx

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

02-07-2011

ja grajac pantheonem radze Ci Dawac Skille Q>W>E>i maxujesz E. Pantheon to fragujaca postac wiec kupuj sword of ocult czy jakos tak (sry jak jakis blad) za każdego fraga luba asyste dodaje Ci AD:) Pant to jest zajebista postac ale musisz nauczyc sie robic nim comba jak go nie robisz nic nie zdzialasz na poczatku skaczesz(W) potem bardzo szybko E po skonczeniu Q dobijasz dziekuje dowidzenia^^

Zamot

Junior Member

06-07-2011

Ja radziłbym zacząć od maxowania Q(Q>W>Q>E taki poczatek). Przyzwoity dmg, dosc niski cd i można nieżle harrasować. Kolejny spell jaki maxuje to W(moze z przyzwyczajenia, po nerfie juz nie jest takie dobre i byc moze E>W). 1 item jaki kupuje to brutalizer, nastepnie buty(zazwyczaj po 1 powrocie to i to) buty to mercury lub berserki(zalezy od teamu przeciwnego). Po skonczeniu ghoustblade kupuje BFsword potem banshe lub omena. Nastepnie z BF sworda bloodthistera lub infinity co kto lubi. Daje nam to niezle survi i dosc dobry dmg. Bez suvi niestety wskoczenie z q konczy sie smiercia lub blyskawicznym urzyciem flasha.(Expertem nie jestem. Gram tylko normale, ale mozesz sprobowac)