Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM

Co? jak? Pantheon

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Manta95

Junior Member

06-26-2011

Witam
chciałbym pograć pantheonem ale nie wiem za bardzo w który skill jako 1 jakie itemy itd. mógłby mi ktoś pomóc?

Solem Burn

Junior Member

06-26-2011

polecam, poszukać Buildów pod championow w internecie (w końcu ich ocena jest ustalana przez użytkowników) bye

http://www.mobafire.com/league-of-legends/build/pantheon-a-slice-of-justice-ad-anti-carry-39025

Google i znajomość angielskiego nie bolą ;p
powodzenia

Piryx

Recruiter

07-01-2011

ja grajac pantheonem radze Ci Dawac Skille Q>W>E>i maxujesz E. Pantheon to fragujaca postac wiec kupuj sword of ocult czy jakos tak (sry jak jakis blad) za każdego fraga luba asyste dodaje Ci AD Pant to jest zajebista postac ale musisz nauczyc sie robic nim comba jak go nie robisz nic nie zdzialasz na poczatku skaczesz(W) potem bardzo szybko E po skonczeniu Q dobijasz dziekuje dowidzenia^^

Zamot

Junior Member

07-06-2011

Ja radziłbym zacząć od maxowania Q(Q>W>Q>E taki poczatek). Przyzwoity dmg, dosc niski cd i można nieżle harrasować. Kolejny spell jaki maxuje to W(moze z przyzwyczajenia, po nerfie juz nie jest takie dobre i byc moze E>W). 1 item jaki kupuje to brutalizer, nastepnie buty(zazwyczaj po 1 powrocie to i to) buty to mercury lub berserki(zalezy od teamu przeciwnego). Po skonczeniu ghoustblade kupuje BFsword potem banshe lub omena. Nastepnie z BF sworda bloodthistera lub infinity co kto lubi. Daje nam to niezle survi i dosc dobry dmg. Bez suvi niestety wskoczenie z q konczy sie smiercia lub blyskawicznym urzyciem flasha.(Expertem nie jestem. Gram tylko normale, ale mozesz sprobowac)

1