Shaco potężny shaco (OP build)

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

ZiumZium

Junior Member

25-05-2011

A więc tak
Wszystkich shaco których widziałem, nie umieli wykorzystać potęgi tej postaci.
Dzięki temu buildowi możesz siać postrach w szeregach wroga
Jeżeli junglujemy, kupujemy latarnie a jeżeli nie to budujemy go tak:
Runy
Full crit dmg 47% z masteries 21/0/9 mamy +57% crit dmg, nasze Q zadane w plecy to potęga
1 item vampire scepter(lub armor na jungle)
2 mobilitki
3Infinity endge, dzięki niemu mamy o wiele potęzniejszego crita
4vampire scepter
5Warmog. Teraz, dzięki critą over 9000 i livestylem możemy się utrzymać w walce, i nie jesteśmy papierami waląc kryty po 820 (heal po 200)
6Phantom Dancer(więcej critów)
7 zamieniamy vampire scepter na bloodthistera
8 i atma(więcej dmg,więcej crita=większu livestyle=większy dmg)

Dlaczego ten build jest lepszy od klasycznego z madreadami i guardian angelem?
Powiedzmy sobie szczerze, nikt nie będzie stał i patrzył jak go lejemy z madredów, przez to że jesteśmy papierami dostajemy 3 hity i się składamy. W tym buildzie stawiamy na crit dmg, wytrzymałość i livestyla.

MArixor100

Junior Member

25-05-2011

świetny poradnik wszystko rozumiem z twoich ruskich słów...

SoquV2

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

25-05-2011

Jeśli chodzi o build jest ciekawy ale co z rozłożeniem skilli ?

MArixor100

Junior Member

26-05-2011

zauwazylem to ze jezeli napisze ż to taka dziwna ruska litera wyskakuje wy tez tak macie? widocznie tak ortografia za okno :P

HotBooy2

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

10-06-2011

dla mnie build lamerski po całej linii...

osobiście shaco jest moim ulubionym charem i mam własny build pod tą postać potrafie nim zrobić nawet quandra killa walcząć 1v4 :F

twój build jest żałosny i nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawe ze walac crity po 400 (bo masz z około 200ad) gówno robisz przeciwnikom? zwłaszcza że mają redukcje obrażeń psychicznych?
śmieszą mnie również buildy pod boxy gdzie takowy shaco robi z 10 boxów i czeka aż ktoś tam wejdzie O.o
ja opracowałem build z któego każdy się smieje gdy gra przeciwko mnie ale zawsze konczy sie to tak że to ja śmieję się ostatni :)

Devitz

Junior Member

11-06-2011

Jesteście naprawdę tak głupi, czy tylko udajecie? Zmieńcie sobie język forum na polski i magiczna zagadka z niezrozumiałymi znaczkami nagle staje się historią...wow!

Shady199126

Junior Member

13-06-2011

I wszystko budować w kolejności jak napisałeś, czy są jakieś inne priorytety>? ;)

ZiumZium

Junior Member

29-06-2011

HotBooy2
jakie 400?
Full crit dmg runes ( czyli crit po mniejszy niz 800 ci nie wyjdzie z autoatacku chyba ze ma gosciu dobre survi a z Q wywalasz ponad 1200 hp, czyli taki xin zhao nawet nie zdązy cie podrzucić
a pamiętaj jeszcze że hit w plecy to +20% crit dmg, czyli jeszcze większy.

Tu chodzi że wywalasz na gośćia 2-3 crity i spierdzielasz, jak masz warmoga to stoisz w walce i bijesz wszystkich.

Nie wiem jakim cudem ty walczysz 4vs1, kazdy ap carry zdejmuje shaco na combo bo to papier :D

Soulceder

Member

29-06-2011

Quote:
y 3 hity i się składamy. W tym buildzie stawiamy na crit dmg, wytrzymałość i livestyla.
My Live Style is Tanie Dziw**i, koks i lasery!

Turall

Senior Member

29-06-2011

Shacko widziałem już wiele buildów ale jedno jest pewne - sposób rozwoju musi zależeć od przeciwnika. Jeśli oni maja kogoś kto Cię jest w stanie wyłączyć to sorki bardzo ale za wiele na crit buildzie nie zrobisz. Niech no tylko tank nosi oracle i dostaniesz na tym swoim invi exhoust'a ciekawe co zrobisz? Shacko jest bardzo sytuacyjnym charem i prócz buildu trzeba wiedzieć jak, kiedy i czy atakować bo pierwszy stun po Twoim błędzie kończy się zwykle Twoją śmiercią.

12