Witamy w archiwalnej wersji forum

Przez lata istnienia, Wasze cyfrowe pióra zapisały sterty stron na starej wersji forum. Nie chcemy by wszystko to, co pojawiło się na starym forum zarosło wirtualnym kurzem i przepadło w otchłani internetu. Dlatego też, oddajemy w Wasze ręce to archiwum. Znajdziecie tu wszystkie informacje dotyczące starszych bohaterów, eventów, oraz Waszej twórczości. Będziecie mogli z uśmiechem na twarzy przewertować prawie 3000 stron w wątku "Takie tam trolle od Riotu. Z angielskiego forum...". A kiedy już skończycie przeglądać te pożółkłe strony historii League of Legends, pamiętajcie by z powrotem dołączyć do rozmów i nowinek na nowej wersji forum.

PRZEJDŹ DO FORUM


Problem z Lolem

1
Comment below rating threshold, click here to show it.

Kosado

Junior Member

04-26-2011

Cześć mam duży problem ponieważ dzisiaj robiłem reinstalke windowsa i gdy zainstalowałem juz nowy windows lol przestał mi dzialać.
Normalnie loguje sie wszystko jest OK klikam magiczny przycisk PLAY wybieram team champa i LOCK IN gdy mecz już ma się zacząć wystakuje mi taki oto tekst:

Windows Internet explorer
The launcher has experienced an error. Please restart this application.


Mam windows XP nigdy nie zmieniałem windows jest orginalny przedtem też aktualizacje jeszcze niedokońca wszytko pobrały wiec serwis Pack chyba 2.

LoL mi wczoraj działał a dzisiaj klapa prosze o szybko odpowiedz ^ ^

Z góry dzieki
Pozdro


Comment below rating threshold, click here to show it.

Vendrevard

Player Support Coordinator

04-29-2011

http://eu.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=135939 Zapoznaj się najpierw z tym tematem.


1