najlepsza postać bez many

12
Comment below rating threshold, click here to show it.

Sgelby

Junior Member

16-04-2011

Witam!
Czy mógłby ktoś doradzić jaką postać mam kupić która nie posiada many, chodzi mi o to która postać jest dobra do walk ze stunami, slowami itp. Jeżeli można to prosze opisać do wybranej przez was postaci styl gry i itemy do kupienia
z góry dziekuje !

Terapeuta

Senior Member

16-04-2011

jak dla mnie renekton albo garen , garen ma silence , a renekton stuna ...katarina na 3 miejscu jak dla mnie nie ma jakiegokolwiek cc

Sgelby

Junior Member

16-04-2011

Oczywiście chodzi mi też o postacie które posiadają energie :)

MMikus27

Junior Member

16-04-2011

Ja polecam Vlada jako maga, Shena jako tanka (nada się do jungli), Renektona jako offtanka, Akali jako assasina (nada się do jungli), a carry bez many nie ma:P

Kaczyjestem

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

16-04-2011

Ja polecam Kennena,Renka i Vlada no i Akali

Chodek

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

16-04-2011

Napisz dlaczego polecasz daną postać. Napiszesz mu bez sensu kilka postaci, a skoro ta osoba zadaje takie pytania nie za bardzo się orientuje. Wyjaśnij swoje picki.

Jacoboo

Junior Member

16-04-2011

Zdecydowanie Shen albo Renekton.

Shen - global ultimate. Bottom lane przegrywa walkę i zaraz zginą. Ult, twoja druzyna zdobywa double kill. Mając do tego jeszcze teleport za summoner spell, jesteś właściwie wszędzie. Dodatkowo najlepiej farmi ze wszystkich tanków.

Renekton - po prostu niemożliwie silny. Możesz łapać łapać ludzi na niskie hp pod swoją wieżą. Ultimate i nagle jesteś wielkim krokodylem z mnóstwem hp który wszystkich zjada.

Niestety obaj zwykle banowani w ranked games.

im total 0 newbi

Junior Member

17-04-2011

Nikt nie wspomniał o Trydamierz'e?

Z odpowiednim buildem w late game położy 3 vs 1 oczywiście jeżeli żaden z nich nie ma nic z cc.
Wg mnie łatwo się nim gra, wczoraj z teemo we 2 zabiliśmy nashora.

Fidle/ashe i innych mage położysz na 2... 3 hity maksymalnie

Możesz mieć jedynie problemy z tankami ale od tego jest last whisper.

Wyobraź sobie, masz 1 hp.. odpalasz ulti które daje Ci nieśmiertelność na 5 sekund (AŻ!) teraz itemki takie jak IE czy PD + Bloodthister w połączeniu z passywem (im mniej hp masz tym wieksza szansa na krytyczne uderzenie - na 1 hp 100%) daje ci nieziemski critical dmg.

Trudne jest tylko early ale jak przeciwnicy maja nieogarniety team to mozesz nawet fb zgarnac.

buildy masz opisane na mobafire.com

Masz na zachęte:
http://w911.wrzuta.pl/obraz/powieksz/1TjChRbL0ha
Zobacz na damage dealt :)

Nevil105PL

Member

17-04-2011

Akali z dobry buildem wymiata i ulti ma całkiem całkiem. Ja sam nią często gram i polecam ją kupić :)

Turall

Senior Member

20-04-2011

Quote:
Originally Posted by MMikus27 View Post
Ja polecam Vlada jako maga, Shena jako tanka (nada się do jungli), Renektona jako offtanka, Akali jako assasina (nada się do jungli), a carry bez many nie ma:P
Nie zgodzę się. Akali, Tryn czy Mundo umieją zdominować grę.

Quote:
Originally Posted by BykuWzL View Post
Witam!
Czy mógłby ktoś doradzić jaką postać mam kupić która nie posiada many, chodzi mi o to która postać jest dobra do walk ze stunami, slowami itp. Jeżeli można to prosze opisać do wybranej przez was postaci styl gry i itemy do kupienia
z góry dziekuje !
Najlepsze redukcje cc z bohaterów bez many ma Mr.Mundo. Bohater z bardzo silnym erlygame i lategame. W midgame ma trochę przerąbane bo jest silnie zależny od itemów ale polecam spróbować.

Co do itemów - Spirit Visage, Warmorg Armor, a później możesz już pokusić się na jakieś typowo AD itemy - Phantom Dancer, Atma's Impaler, Infinity Edge
Co do stylu gry - maksujesz na początek hp. Kup ten kryształ 180hp na starcie i lasthituj tasakiem. Gra jest dość nudna do 6 levelu kiedy to dostajesz takiego heala, że w sumie nie musisz schodzić z drogi przez najbliższe 10 min. Raczej nie maksuj tankowych itemów - Mundo sprawdza się super jako AD champ.

12