Poradnik dla postaci

Comment below rating threshold, click here to show it.

Onyks

Junior Member

10-04-2011

Prosiłbym o jakiś rozbudowany poradnik dla Singbada, Sony, ewentualnie Twitcha

Z góry dziekuje!!

Obiwan47

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Junior Member

10-04-2011

Singbad? Kto to?

Aga Wojownik

Senior Member

10-04-2011

podam ci paypala, przelejesz mi tak, by na przeciętnej jakości Bordeaux starczyło i dostaniesz śliczne, wypieszczone poradniki.

co ty na to?
bo tak za free na zamówienie to zbytniej odezwy nie będzie

Aeraloth

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Recruiter

11-04-2011

Quote:
Originally Posted by Aga Wojownik View Post
podam ci paypala, przelejesz mi tak, by na przeciętnej jakości Bordeaux starczyło i dostaniesz śliczne, wypieszczone poradniki.

co ty na to?
bo tak za free na zamówienie to zbytniej odezwy nie będzie
Pazerność na każdym kroku.

Onyks, proponuje cie przejrzeć strony z buildami np. mobafire, tam znajdziesz użyteczne buildy dla "Singed".

Iseana

Member

11-04-2011

Aga Wojownik, wyjdź.

Onyks jesteś początkującym graczem?
Jeżeli chcesz to mogę w jakiś sposób pomóc chociaż super doświadczenia nie mam. Lecz Soną to gram. Powiedz dokładnie o co Ci chodzi, build czy co.

Aga Wojownik

Senior Member

11-04-2011

Quote:
Originally Posted by Saentea View Post
Aga Wojownik, wyjdź.
wyszłam, wróciłam, happy?

jeśli komuś nie chce się nawet podguglować właściwej nazwy championa, nie wspominając o przysłowiowym leaguecrafcie lub mobafire, to rozpisywanie się nie ma zbytniego sensu.

Gruszkin

Member

11-04-2011

Aga mówisz, że nie chcę się. Ale nie każdy zna dobrze angielski plus milej się jednak czyta w języku polskim. Ja stamtad bralem buildy a i tak w sumie głownie samemu trzeba dojsc do tego co jest dobre dla nas a co nie. Singed jest tankiem. Wiec ja bym mu dawal w health, a zeby bylo dmg pozniej atme impaler.

Loczek

Junior Member

15-04-2011

Quote:
Singed jest tankiem. Wiec ja bym mu dawal w health, a zeby bylo dmg pozniej atme impaler.
WRONG!
Singed jest tankiem tak - ale ma pasyw zależnie od many zwiększający mu hp (więc potrzebuje dużo many co daje mu solidny profit w postaci hp i możliwości długiego biegania na poison trailu) , dmg ? To jest Tank/Mag więc trzeba iśc w ap a nie w itemy pokroju atmy dające ad :D

Zalecane itemy,
catalyst protector (nawet x2), rod of ages , banshee veil , boots of mobility , abbysal scepter , force of nature, hextech revolver , frozen heart .

Itemami manipulujesz zależnie od tego co masz po przeciwnej stronie polecam się przyjrzeć ich właściwością :)

ofngoungu

Junior Member

29-06-2011

Prosze o poradnik do shaco