Chińska strona LoL

Comment below rating threshold, click here to show it.

ufthak

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

19-02-2011

http://lol.qq.com/main.shtml

Nie wiedzialem ze Chinczycy maja zupelnie inna stronke, o wiele bardziej profesjonalna sie wydaje. Tak btw, wszedlem na opis Shaco i dalem zeby mi automatycznie przetlumaczyl:

"Devil Clown Nicolas
Zwykli ludzie nie są tak martwe jak błahe sprawy. Śmierć nie dziecinnie nie, ale jeśli Nicolas - to inna sprawa. Jest profesjonalnym zabójcą Wa Luolan pierwszy komik. Lubi oszukać ludzi i zmieniających się zamęczony na śmierć, potem śmieją się. Dlaczego diabeł się jego nazwa jest clown nadal nierozwiązaną zagadką. Co do, skąd pochodzi to różne opinie, Sarkozy został małomówna na ten temat. Większość ludzi sądzi, że Sarkozy nie pochodzi z ziemi Rune, ale z ciemności połączenia skręcane świata z produktu. Inni uważają, że wywodzi się z ludzkiego pragnienia ciemny wcieleniem diabła, to nie jest wspólny sens(...)"

Shaco to Sarkozy lol xD

skurvivij

Member

20-02-2011

no bo to nieoficjalna strona, dlatego jest inna :P

filipsworks

This user has referred a friend to League of Legends, click for more information

Member

03-03-2011

W sumie tłumaczyłoby to czemu nonlatin (oprócz przyszłej polskiej wersji) wersje lola korzystają z czcionki Microsoft YaHei (takiej z chińskimi znakami)...

@up tak na marginesie... http://lol.qq.com/download.shtml#

Krotos

Senior Member

03-03-2011

Quote:
Originally Posted by skurvivij View Post
no bo to nieoficjalna strona, dlatego jest inna :P
Od siebie tylko dodam, że lolqq.com jest oficjalnym serwisem LoLa w Chinach. Po prostu jest utrzymana w typowym dla 'Chinoli' stylu MMO. (tak samo jest z WoW-em, Guild Wars czy Lineage 2 w ich przypadku)

SirRFI

Senior Wrenchman

07-03-2011

Jedyną znaną mi różnicą między chińską a jakąkolwiek inną wersją to to, że oni używają "alternatywnych" obrazków dla postaci.

AquaRiderr

Recruiter

11-03-2011

Quote:
Originally Posted by SirRFI View Post
Jedyną znaną mi różnicą między chińską a jakąkolwiek inną wersją to to, że oni używają "alternatywnych" obrazków dla postaci.
Owe "alternatywne" obrazki są i tak o niebo lepsze od naszych :O

TenebrosuS

Junior Member

19-03-2011

Quote:
Originally Posted by AquaRiderr View Post
Owe "alternatywne" obrazki są i tak o niebo lepsze od naszych :O
Ja tam nie lubię tych skośnych klimatów, więc obecne mi znacznie bardziej odpowiadają. Chociaż ostatnia zmiana obrazka Veigara to był fail.

filipsworks

Member

20-03-2011

Quote:
Originally Posted by TenebrosuS View Post
Ja tam nie lubię tych skośnych klimatów, więc obecne mi znacznie bardziej odpowiadają. Chociaż ostatnia zmiana obrazka Veigara to był fail.
No niestety... muszę przyznać, że nowy Veigar i Twitch są totalnym nieporozumieniem. Tyle dobrze, że można było podmienić w HeroPacku bo na te nowe, oficjalne grafiki nie da się patrzeć... Może nowe grafiki Twitcha i Veigara wyglądają bardziej... hmm. OP? Ale totalnie straciły na jakości wykonania. Nie widać tam już tylu przyjemnych dla oka szczegółów...

Gorki

Member

24-03-2011

nie fer mają o wiele lepszą ładniejszą i bardziej przejrzystą stronę niż my :D

MY TEŻ TAKĄ CHCEMY!! :D